Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wydarzenia w gminiie Michów

Utworzony przez nik, 27 sierpnia 2011 r. o 10:33
4 tys x 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy wymyślacie. W Michowie takie pobory? Za co? Tylko tyle ,że stanowisko.Ja słyszałam ,że P.skarbnik dużo bierze ale ,żeby On tyle to na pewno nie. a sekretarz czy zastępca wójta to ile. Piszcie potwierdzone info i nie wprowadzajcie społeczeństwa w błąd!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To uwierz http://www.bip.lublin.pl/michow/upload/pliki/os.JJ11.pdf i to za 2010 r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja p....jednak to prawda.To oni za taaaaakie pieniadze pracują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jakie? bo mi sie nie otwiera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczy się tylko forsa , a ty biedny narodzie klep biedę i nic nie gadaj.Kiedy będzie rozpoczęta budowa w Michowie BIEDRONKI? Czyżby ktoś zapomniał o tej inwestycji.Kiedy zaczną wiać WIATROKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Biedronką to bujda przecież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej jak zaczną wiać "WIATROKI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie się ludzie lepiej do roboty i nie piszcie takich bzdur. Nic Wam nie odpowiada, wszystko negujecie. Czy coś w tym wszystkim jest pozytywnego dla Was??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to będzie ale pusty, żeby niektóre barany co tu wypisuja bzdury mogły sobie na głowę skoczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co uważasz za bzdury? Konkretnie proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na przykład to, że nie ma dzieci na placu zabaw bo codziennie są tam tłumy szczególnie po południu a lokalizacja też moim zdaniem jest dobra ale u nas to wszyscy nauczyli się tylko krytykować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.Ja też widzę na placu zabaw dużo dzieci. Pisanie natomiast obrażliwych słów jest nie na miejscu. Uważam ,że na forum zostało poruszonych wiele istotnych dla Gminy spraw i nie są to bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie by tu jeszcze zamieszać ????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ogromną salę gimnastyczną w Ułężu mają, a kanalizację mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy każą im płacić za wstęp na tę salę bo u nas to wiadome są opłaty. Bez sensu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedż do Rudna tam korzysta się bezpłatnie. Tylko patrzeć jak postawią automat na monety koło placu zabaw. Płacisz-wchodzisz....:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiegoś plana by trzeba było na ten nasz Michów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana wójta, to najlepszy plan na poprawę życia i zwiększenie inwestycji w Gminie Michów, usunięcie z UG pracowników, którzy są zmęczeni życiem a co mówić o efektywnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...